Doprava


Způsoby dodání zboží a přehled cen dopravy po ČR

Zboží je doručováno na zákazníkem uvedenou adresu, o odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručování je zajišťováno v pracovních dnech v průběhu běžné pracovní doby. Objednané zboží je zasíláno přepravní společností GLS nebo si ho lze osobně vyzvednout na adrese provozovny firmy Rolled Baits, Míškovice 218,  76852. Cena dopravy je účtována ve výši 99 Kč. Balné neúčtujeme. V případě objednávky zboží, jejíž celková hodnota přesahuje částku 1999 Kč, nebude účtována cena dopravy - vztahuje se na balíky do hmotnosti 30kg !!! Objednávka přesahující váhu 30kg bude dodatečně dopočítána cena dopravy dalšího balíku dle ceníku dopravce.  Hranice dopravy zdarma se může v čase měnit. O změnách limitu pro dopravu zdarma informujeme naše zákazníky prostřednictvím newsletteru nebo na našem e-shopu www.rolledbaits.cz.


Způsoby dodání zboží a přehled cen dopravy do SK (balík do 30kg)

Zboží je doručováno na zákazníkem uvedenou adresu, o odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručování je zajišťováno v pracovních dnech v průběhu běžné pracovní doby. Objednané zboží je zasíláno přepravní společností GLS nebo si ho lze osobně vyzvednout na adrese provozovny firmy Rolled Baits, Míškovice 218,  76852. Cena dopravy je účtována ve výši 200 Kč. Balné neúčtujeme.


Platební metody


Bankovním převodem

Při platbě bankovním převodem vyčkejte na potvrzovací email, ve kterém naleznete informace k platbě. Fyzické dodání objednávky lze uskutečnit až po připsání finančních prostředků na účet:  304555291 / 0300 . Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo OBJEDNÁVKY. Platby složenkou neakceptujeme.

Na dobírku (hotově při převzetí zboží)

Zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli – společnosti GLS. Cena této metody platby je 45 Kč.

Platba kartou

Na našem e-shopu využíváme k platbě kartou zabezpečenou platební bránu PayU, díky které je Vaše karta v bezpečí.

Hotově při osobním odběru

Zboží zaplatíte při jeho převzetí na místě osobního odběru, Míškovice 218, 768 52. Tato metoda platby je zdarma.

Při objednávce mimo ČR akceptujeme pouze platbu předem.